EU105125
EU110125-1
EU110125
EU120130-S
EU141151-S
Product details for
EU105125
d
105 mm
L
13 mm
Characteristics
Posuvná rychlost max.
- 0,5 m/s
Montáž
- v uzavřených drážkách A
- v otevřených drážkách B
Konstrukce
- tesneni zapichu
Materiál
- polyuretan (PUR)
Max. teplota
- 80 °C
Média
- minerální olej
Použití
- hydraulika
Provedení
- metrický
Provozní tlak
- 400 bar
Teplota min.
- -30 °C